انتخاب و طرز قرار دادن بج سینه به روش مناسب

Share on telegram
Share on linkedin

انتخاب بج سینه مناسب برای لباس می‌تواند کاملا بستگی به مکان مورد استفاده و نوع لباس شما داشته باشد، اما دانستن این که دقیقا چگونه آن را بر روی لباس خود نصب کنید، می‌تواند به همان اندازه مهم باشد. استفاده از آن برای هر لباسی الزامات مخصوص به خود را دارد و باید در هنگام استفاده از بج های سینه به این موارد توجه کرد. در زیر بیشتر راهنمایی در مورد نحوه پوشیدن آن مطرح شده و در مورد انتخاب و خرید بج‌های سینه مطالبی را در مقاله‌های دیگر ما می‌توانید مطالعه کنید.

راهی برای تکمیل لباس‌ها

بج های سینه می‌تواند راهی عالی برای افزودن فردیت و جزئیات به هر نوع ژاکت، لباس یا کت باشد. برای حداکثر تاثیر، سعی کنید که بج سینه‌ای نصب کنید که پیراهن با طرح مربع مربع شما را تکمیل کند و باعث شود توجه دیگران را جلب کند. اگر یک نوع از بج می‌خواهید تهیه کنید، سعی کنید با رنگ سایر لوازم جانبی شما مطابقت داشته باشد. پین‌های فلزی با رنگ نقره‌ای تمایل دارند با رنگ‌های خنک‌تر مانند آبی یا خاکستری و پین‌های فلزی طلایی با رنگ‌های گرم مانند قرمز یا قهوه‌ای دید بهتری داشته باشد.

در کدام سمت آن را نصب کنید

سنجاق حلقوی شما همیشه باید بر روی قسمت چپ لباس پوشیده شود، جایی که معمولا سوراخ دکمه‌ها قرار دارند، فضایی مناسب برای قرار دادن نشان سینه خواهد بود. بعضی از کت‌ها سوراخ دکمه ندارند اما می‌توانید به راحتی آنها را با استفاده از سنجاق بج سوراخ کنید و به محض برداشتن پین، سوراخ کوچک ناپدید می‌شود.

نحوه قرار دادن بج های سینه و سنجاق آن

بج‌های سینه‌ای که ساقه طولانی دارند، گاهی اوقات می‌توانند کمی با لباس‌ها هماهنگ نباشند. برای نصب این نوع از پین‌ها دو گزینه وجود دارد. اگر می‌خواهید ساقه سنجاق را پنهان نگه دارید، می‌توانید آن را به طور کامل در داخل لباس رد کنید و با این کار هیچ نمایی از سنجاق پشتی نمایان نخواهد بود و فقط قسمتی در ظاهر مشخص می‌شود که در بالای بج  قرار دارد.

یکی دیگر از گزینه‌های جسورانه‌تر، این است که پین ​​را به عقب در داخل حلقه سوراخ کرده و سپس قلاب ایمنی را در قسمت بالا ببندید. این کار به شما امکان کنترل حداکثر را می‌دهد و همچنین تاثیر بصری قوی‌تری به لباس‌های شما می‌بخشد.

خطوط بر روی لباس را دنبال کنید

سنجاق حلقوی شما بدون ایجاد اختلال در جریان یا شکل طبیعی لباس پوشیدن شما، باید جزئیات خود را به ژاکت شما اضافه کند. برای اطمینان از زیبا شدن و قرار گرفتن سنجاقک در جای مناسب، آن را در همان زاویه قرار دهید. به یاد داشته باشید که خط یقه‌های شما مستقیم نخواهد بود و همچنین پین شما نباید مستقیم باشد.

انواع مختلف این پین‌ها برای قرار گرفتن بر روی لباس‌های گوناگون طراحی می‌شوند و در زمان استفاده از آنها باید به مواردی توجه کنید تا بج سینه‌ای که بر روی لباس و یا کت خود نصب می‌کنید با رنگ و طرح لباس شما هماهنگ باشد و بتواند جلوه خوبی به لباس شما بدهد. انواعی که دارای شکلی شلوغ هستند برای قرار دادن بر روی لباس مناسب هستند و از آنها نباید برای قرار دادن بر روی کت استفاده کرد.

کت را با استفاده از یک نشان سینه ظریف تکمیل کنید. انواعی که حجم کمی دارند برای استفاده در رویدادها مناسب‌تر هستند و باعث ایجاد هویت متفاوت برای شما خواهند شد. این بج‌های سینه را می‌توان بر روی یقه کت نصب کرد، به گونه‌ای که سنجاق آن از جا دکمه‌ای که بر روی یقه کت وجود دارد عبور کند. در زمان نصب سنجاق سینه بر روی یقه کت، توجه داشته باشید که سنجاق آن از زیر یقه مشخص نباشد.