انتخاب یک تندیس از جنس کریستال

Share on telegram
Share on linkedin

گزینه‌های مختلفی برای انتخاب در زمانی که شما تصمیم به انتخاب تندیس کریستالی دارید، وجود دارد.

در ابتدا ارزان‌ترین و یا ساده‌ترین طراحی را انتخاب نکنید. انواع اندازه‌ها، شکل‌ها و سبک‌های تندیس‌های کریستالی را که می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید، وجود دارند.

تندیس‌هایی به شکل مثلثی، استوانه، اشکال تخصصی، شکل‌های حکاکی شده و بسیاری دیگر مانند  تندیس پلکسی  نیز وجود دارند و شما بنا به هدف و نیاز خود می‌توانید آنها را انتخاب کنید.

در ابتدا یک طرح مناسب برای تندیس کریستالی انتخاب کنید که به خوبی با اهداف شما سازگار باشد و بتواند خوب عمل کند.

بعد از انتخاب طرح، نوبت به مراحل دیگر خواهد رسید. تندیس‌های خود را تا جایی که ممکن است سفارشی کنید تا این تندیس تاثیر طولانی مدت برای گیرنده مورد نظر را داشته باشد و از داشتن آن لذت ببرد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که سفارشی سازی باعث خواهد شد نام برند و یا مراسمی که در آن این تندیس هدیه داده شده در خاطر مخاطب به مدت طولانی بماند.

یک تندیس کریستالی با حکاکی سفارشی برای جوایز شرکتهای مختلف از جمله جوایز پیشرفت در کار، جوایز موفقیت، جوایز انگیزشی و جوایز یادبود کاملا مناسب است.

اگر یک رویداد یا دستاورد ارزش به یاد ماندن دارد، آن را به روشی ارزشمند یادآوری کنید. تندیس از جنس کریستال با کیفیت خوب و ارائه آن در یک همایش و یا مراسم یادبود باعث می شود این جایزه و هدیه به یاد ماندنی شود و در صورت اهدای آن در جهت انگیزه بخشیدن به افراد به بهترین نحو عمل خواهد کرد و تاثیرات خوبی بر روی دریافت کننده خواهد گذاشت.

تندیس‌هایی از جنس کریستال را می‌توان به شکل‌های مختلفی ساخت و محدودیتی برای ساخت این نوع از تندیس وجود ندارد.

هر شکل و یا سبکی که در نظر دارید را می‌توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید و آنها با توجه به هدف شما از ساخت تندیس، به شما کمک می‌کنند بهترین تندیس را سفارش دهید. بعضی از مردم دوست دارند تندیس‌های خاص را به عنوان هدیه به دوستان و یا شرکای تجاری خود ارسال کنند.

در این موارد استفاده از کریستال باعث خواهد شد، اهمیتی که برای دوست و یا شریک تجاری خود قائل هستید به وضوح مشخص شود.

چگونه می توان آن را انتخاب کرد و برخی از راهنمایی‌های تاکتیکی را برای کمک به شما در زیر فهرست کرده‌ایم.

نکات مربوط به تاکتیک‌ها در زمان انتخاب تندیس

زمانی که یک تندیس از جنس کریستال را انتخاب می‌کنید، موقعیتی را در نظر بگیرید که این هدیه در آنجا ارائه می‌شود.

به عنوان مثال، ستون‌ها، اشکال هرمی و مثلث‌ها برای دستاوردهای فروش محبوب هستند و پلاک‌ها و لوحه‌ها برای دستاوردهای مالی و یا کمک‌های مالی و ستاره‌ها برای کسب موفقیت شخصی می‌توانند تاثیر بهتری بر روی مخاطب بگذارند.

هر چه طرح تندیس جدید و منحصر بفرد باشد، این جایزه گران‌تر و ارزشمندتر خواهد بود. در حالی که فروشندگان انواع مشابهی از جوایز و تندیس‌های شرکتی از جنس بلور را ارائه می‌دهند، چیزی که آنها را متمایز می‌کند خدمات مشتری است؛ فروشندگان دارای سابقه بالا، حکاکی رایگان، حمل و نقل تخفیف دار و یا استفاده از مواد با کیفیت بالا را ارائه می‌دهند و به شما در زمینه ساخت تندیس‌ها مشاوره‌های مفیدی خواهند داد.

تندیس از جنس بلور شفاف سنتی را برای موقعیت‌های رسمی‌تر انتخاب کنید و تندیس‌های کریستال را برای دستاوردهای خلاقانه‌تر انتخاب کنید.

به هدف فکر کنید و قبل از خرید آنها، تندیس‌های کریستالی مختلف را ببینید تا به انتخاب شما کمک کند.

انواع بلندتر برای تندیس‌های کریستالی که در مقابل مخاطبان زیادی در فضای بزرگ ارائه می‌شوند، مناسب هستند، در حالی که اندازه‌های کوچک‌تر برای تندیس‌های کریستالی که در یک مراسم درون سازمانی ارائه می‌شوند، مناسب خواهند بود.