برند داخلی شرکت خود را با اهدای تندیس تقویت کنید

Share on telegram
Share on linkedin

اهدای تندیس و جوایز و ارائه آنها در مناسبت‌ها و رویدادها به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا برند شرکت شما ساخته شود و کارمندان را ترغیب می‌کند که روی آن تمرکز کرده و مطابق با آن تلاش بیشتری کنند. تندیس‌های کریستالی می‌توانند در مراسم و ضیافت‌های خاص شرکت ارائه شوند، در حالی که انواع تندیس و جایزه در موارد زیاد دیگری می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند.

به عنوان مثال، ممکن است کارمندان این تندیس‌ها را به پاس سال‌ها خدمت خالصانه خود دریافت کنند، در غیر این صورت این می‌تواند در هنگام ارتقای رتبه شغلی آنها اهدا شود. این تندیس‌ها در انواع مختلف ساخته می‌شوند و می‌توانید از طرح‌های متفاوتی استفاده کنید، همچنین آنها می‌توانند شامل یک صفحه با طرح‌های اچینگ ماسه‌ای یا یک خراش و مداد با یک تصویر مناسب روی آن باشند.

با دریافت این جوایز، کارمندان انگیزه بیشتری برای انجام کارهای خود خواهند داشت و اگر در مناسبت‌های مهم این تندیس‌ها اهدا شوند، کارمندان تلاش بیشتری خواهند کرد تا بتوانند در مناسبت بعدی موفق به دریافت آنها شوند. تندیس‌ها انعطاف بالایی دارند و به هر نوع طرحی که مایل باشید، ساخت تندیس قابل اجرا خواهد بود.

یکی از مواردی که باید در هنگام سفارش تندیس در نظر داشته باشید، انتخاب جنس آنها است. کریستال، برنز و برنج و دیگر مواد اولیه را می‌توان به عنوان ماده اولیه تندیس در نظر گرفت. حتی می‌توانید دو یا چند ماده اولیه متفاوت را با هم در ساخت تندیس‌ها ترکیب کنید و جلوه‌ای ویژه برای تندیس ارائه شده توسط شرکت خود ایجاد کنید.   

موارد اهدای تندیس در شرکت‌ها

بررسی اهداف اصلی این نقاط عطف برای مدیریت بسیار ارزشمند است، شما می‌خواهید هدف ارتقای برند داخلی را عملی کنید که تمرکز آن بر روی وفاداری و خدمت صادقانه باشد. برخی از شرکت‌ها حتی ممکن است از تندیس با اندازه کوچک هنگام استخدام یک نیروی جدید استفاده کنند.

در حالی که شاید به نظر برسد که اهدای تندیس قبل از این که یک کارمند خود را اثبات کند ممکن است گزینه مناسبی نباشد، تمرکز شرکت می‌تواند بر روی کارمندانی باشد که عملکرد خود را تا حد منطقی گسترش داده و پیشرفت کرده‌اند. این تندیس‌ها سرنخ‌هایی بصری برای بهبود برند و کار گروهی و نشانه قدردانی و احترام به کارمندان و کسانی که کار خود را به نحو احسن انجام داده‌اند، هستند.

فعالیتی که باعث شده افراد موفق به کسب تندیس شوند را می‌توان بر روی آن نوشت. می‌توان انتظارات، اهداف و پیام کسب‌وکار را به صورت شعارهایی جذاب بر روی آن حکاکی کرد. به هر حال تندیس‌های کریستالی می‌توانند گزینه‌ای عالی در این زمینه باشند. تندیس‌های کریستالی بزرگ‌تر دیگری نیز وجود دارند که اغلب در مراسم‌های ویژه و شناخته شده اهدا می‌شوند که به احترام تلاش‌های سه ماهه کارمندان، دستیابی به میزان فروش مورد نظر یا پایان عضویت آنها عرضه می‌شوند.

هرچند، اهدای تندیس کریستالی مهم‌تر، مانند صفحات حکاکی شده به کارمندان پرسنلی می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل باشد. هنگامی که شما تصمیم به سفارش یک تندیس برای فردی خاص را دارید، می‌توانید نام کارمند، موفقیت ویژه و زمینه‌ای که این موفقیت به دست آمده است را بر روی آن حکاکی کنید.

جایزه و تندیس کریستالی که با توجه به شهرت خاص افراد به آنها تعلق می‌گیرد، می‌تواند به طرز غیرقابل باوری تاثیرگذار باشد، این جوایز بهتر است در ضیافت‌های پایان سال یا مراسم‌های ویژه به افراد اهدا شوند. کمک‌های سازنده و جوایز کریستالی شناخته شده می‌تواند منجر به بهبود عملکرد شما در ساخت و توسعه برند شود که در نهایت به موفقیت شرکت شما کمک می‌کند.

برای سفارش انواع تندیس، شما می‌توانید با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا مناسب‌ترین نوع تندیس را برای ارائه در مراسم و مناسبت‌های خاص شرکت خود سفارش دهید.