بهترین نوع طرح در زمینه ساخت تندیس چیست؟

Share on telegram
Share on linkedin

تندیس‌های کریستالی و هدایایی که در رویدادهای رسمی ارائه می‌شوند یک معیار عالی برای ابراز قدردانی شما برای هر کاری هستند. تندیس‌های سفارشی برای قدردانی از کسانی است که پا فراتر از وظایف معمول خود گذاشته‌اند که می‌تواند یک راه عالی برای افزایش روحیه، بهبود حس کار گروهی و قدردانی و احترام شما به آنها باشد. برای به دست آوردن تندیس‌های کریستالی با کیفیت بالاتر و هدایای شناخته شده دیگر در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین قیمت، مهم است که آثار هنری خود را در قالب‌های صحیح ارائه دهید.

یکی از عواملی که در هنگام ساخت تندیس تاثیر زیادی در نتیجه کار خواهد داشت، ارائه طرح اولیه با فرمت صحیح است. هر قدر شما طرح اولیه واضح و کاملی داشته باشید در پایان تندیس ساخته شده به هدف شما نزدیک‌تر خواهد بود. البته ما در شرکت دیبا نگار برتر افراد باتجربه‌ای برای طراحی و ساخت تندیس داریم که می‌توانند به شما کمک کنند بهترین نوع را با توجه به هدفی که دارید انتخاب کنید و از مراحل اولیه تا پایان کار را برای شما انجام خواهند داد. اما اگر خودتان تصمیم دارید طرح اولیه را اجرا کنید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

نکاتی در مورد طرح‌های اولیه برای ساخت تندیس

هنگام ساخت تندیس‌های کریستالی سفارشی و انواع مختلف آنها، طراحان از نقش‌های سیاه و سفید استفاده می‌کنند که یک گزینه واقع گرایانه است. در حالی که فرمت‌های دیگر نیز قابل قبول هستند، تنها آثار هنری سیاه و سفید می‌توانند طرح‌هایی با انعطاف پذیری کامل و آزادی عمل برای تکمیل طراحی مورد نظر شما باشند. طرح‌های گرافیکی برداری، با استفاده از فرمول‌های ریاضی و شکل‌های هندسی ساخته می‌شوند که می‌توانند به منظور ایجاد مقیاس و دقت بالای تصویر مورد استفاده قرار بگیرند. با استفاده از نقاط برداری، طراح می‌تواند تصاویر خود را مجددا اندازه بگیرد و کیفیت آنها را تغییر دهد بدون این که بخشی از شکل و کیفیت اصلی آنها از بین برود.

یک قطعه چوب با چند برآمدگی کوچک بر روی آن را در نظر بگیرید. اگر از نوارهای لاستیکی در اطراف این برآمدگی‌ها در طرح استفاده کنید، این برآمدگی‌ها نقاط برداری شما خواهند بود. به سادگی با حرکت دادن یک برآمدگی، به طوری که نوار لاستیکی همچنان در اطراف آن باشد، طراحی شما تغییر می‌کند. یک طرح برداری سیاه و سفید تصویر مورد نظر شما را با خطوط قابل مشاهده در تصویر یا لوگو به نمایش می‌گذارد. این خطوط به طراح اجازه می‌دهد که نقاط دلخواه خود را در طرح جابجا کند و طراحی را به شکل و اندازه مناسب برای ساخت تندیس‌های کریستالی و انواع مختلف دیگر تغییر دهد.

هنگامی که یک طرح یا یک لوگو را در فرمت برداری ذخیره می‌کنید، پسوند فایل .eps یا ai. خواهد بود. همچنین هنگامی که بر روی آن کلیک می‌کنید، تصویر چندین خط را به شما نشان می‌دهد. مهم است که اهمیت استفاده از فرمت فایل درست را در هنگام ارسال تصویر جهت استفاده در یک طراحی تندیس کریستالی یا معتبر درک کنید. برای این که طراح یک تصویر تمیز و واضح برای ساخت انواع تندیس با کیفیت بالایی ایجاد کند، باید بهترین نقطه شروع را در یک فایل برداری داشته باشد. این کار اغلب در تصاویر سیاه و سفید کارآمدتر خواهد بود. در حقیقت، اگر یک فایل رنگی ثبت کنید، ممکن است سفارش شما به طور قابل توجهی به تاخیر بیفتد یا هزینه آن بالاتر رود.

شما می‌خواهید تندیس کریستالی و معتبر شما به گونه‌ای طراحی شود که نشان دهنده تلاش و زحمت قابل توجه شما برای دریافت کننده آن باشد. اطمینان حاصل کنید که آثار هنری خود را در قالب یک طرح برداری سیاه و سفید (فرمت فایل .eps یا .ai) ارسال کنید، به این ترتیب بخش مربوط به کار خود را به درستی و با اطمینان انجام داده‌اید و شرکت طراح نیز در اسرع وقت سفارش شما را انجام خواهد داد.