تندیس‌های کریستالی نماد افتخار و قدردانی

Share on telegram
Share on linkedin

این تندیس‌های کریستالی همیشه بهترین راه برای نشان دادن یک مناسبت خاص و ایجاد حس قدردانی هستند. آنها به استثنای جوایز سنتی، مانند مدالها و جوایز در یک سبک و ساخت هستند و در حال حاضر در طرح‌ها و کیفیت‌های مختلف عرضه می‌شوند و در روند افتخار به استعدادهای استثنایی در بخش‌های مختلف مانند ورزش، شرکت‌های بزرگ برای ارائه به کارمندان موفق و یا آنهایی که فعالیت خارج از برنامه خاصی را انجام داده‌اند، فناوری، بازاریابی و غیره و یا به عنوان نشانه قدردانی به مشتریان، شرکا و حمایت کنندگان داده می‌شوند.

تندیس‌های کریستالی از بهترین کریستال درجه یک و بی نهایت ماهرانه ساخته شده‌اند تا آنها را منحصرا به عنوان یک نماد قدردانی با ارزش تبدیل کنند. پس از  ساخت تندیس و طراحی، آنها با گزینه‌ای برای حکاکی نام گیرنده و یا شناسایی کسی که برای آن طراحی شده‌اند در دسترس هستند. می‌توان به روش‌های مختلف نام اشخاص را بر روی آنها قرار داد، اما یکی از بهترین روش‌ها حکاکی بر روی آنها است. این حکاکی در بعضی از مواقع به وسیله لیزر انجام می‌شود.

سپس آنها را در بسته‌های زیبا قرار داده و ارائه می‌دهند و برای تقدیم با احترام به اشخاص آماده می‌شوند. تندیس‌های کریستالی به طور کلی برای رویدادها و موارد خاص طراحی شده و عرضه می‌شوند. تندیس‌های کریستالی می‌توانند شکل، طرح و ارزش هنری خود را برای سال‌های آینده حفظ کنند، پس در زمان طراحی باید به موارد مختلف توجه داشت.

بسیاری از تولید کنندگان تندیس‌های کریستالی طرح‌هایی مانند: تندیس کریستالی هرمی، تندیس کریستالی هرمی با پایه، تندیس کریستالی چند ضلعی، تندیس کریستالی کره‌ای شکل، تندیس کریستالی به شکل عقاب در حال پرواز، تندیس کریستالی هشت ضلعی امپراتوری و غیره ارائه می‌دهند. هر کدام از این طرح‌ها برای مناسب خاصی بهترین تاثیر را خواهند داشت و با ارائه آنها به عنوان تشویق برای انجام بهینه کار و یا جایزه از افراد قدردانی کنید.

تندیس‌های کریستالی با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف

در طرح‌ها و قیمت‌های استثنایی این تندیس‌ها را می‌توانید سفارش دهید. چه چیزی باعث می‌شود جایزه تندیس‌های کریستالی بسیار مورد توجه قرار گیرد؟ کیفیت خوب، وضوح بالا و طرح‌های شگفت انگیز، آنها را بسیار مورد توجه قرار داده است و افراد از آنها استقبال زیادی می‌کنند. تندیس‌های کریستالی در رنگ‌های فریبنده و در اندازه‌های مختلف موجود است و شما می‌توانید هر مدلی را که در نظر دارید سفارش دهید.

می‌توان از ترکیبی از رنگ‌ها در ساخت تندیس‌های کریستالی استفاده کرد. با این حال، باید همیشه در نظر داشته باشید که هنگام انتخاب تندیس کریستالی باید حقایقی را مد نظر قرار دهید. همیشه هدف رویداد را در نظر بگیرید و بعد به دنبال انتخاب تندیس باشید و طرحی را سفارش دهید که بعد از سال‌ها، هر کسی که به تندیس نگاه کرد را به یاد رویداد شما اندازد.

به عنوان مثال: برای دادن تندیس افتخار به یک مدیر بازاریابی برای عملکرد برجسته، یا تندیس مثلثی یا هرمی ایده‌آل است. قبل از ثبت سفارش شما باید همیشه به مبلغ نیز توجه کنید و متناسب با بودجه، آن را سفارشی سازی کنید. البته شما می‌توانید طرح‌های متفاوتی را بنا به زمینه فعالیت شرکت سفارش دهید. این تندیس‌های سفارشی منحصر به فرد خواهند بود و در هر زمانی افراد را به یاد شرکت شما خواهند انداخت.

تندیس‌های کریستالی معمولا گران هستند اما در بازار رقابتی، شما می‌توانید با شرکت دیبا نگار برتر تماس بگیرید تا باکیفیت‌ترین انواع تندیس‌های کریستالی را با قیمت‌های مناسب تهیه کنید. شما می‌توانید انواع تندیس‌های مختلف را بنا به رویدادی که در پیش دارید سفارش دهید و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید. ما همیشه سعی در جلب رضایت مشتریان محترم داریم و بهترین کیفیت را ارائه می‌دهیم.