تندیس شیشه‌ای جایزه‌ای معتبر برای کارکنان شما

Share on telegram
Share on linkedin

تندیس شیشه‌ای یک نقطه مشترک در فضای تقدیر و تحسین بین شرکت‌های بزرگ و کوچک است. تندیس‌های شیشه‌ای بیشتر به دلیل درخشندگی آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند. درخشندگی این تندیس‌های شیشه‌ای، می‌تواند نشان دهنده دستاوردهای شغلی کارمندان باشد. تندیس‌های شیشه‌ای در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف ساخته می‌شوند و می‌توانند در رویدادهای مختلفی عرضه شوند. ساخت تندیس در رنگ‌ها، اشکال و اندازه‌های مختلف برای مناسبت‌های مختلف کسب‌وکار و یا رویداد قابل اجرا است.

هیچ احساس برتر از تقدیر به دلیل کار سخت وجود ندارد. جوایز و تندیس‌هایی که از شیشه ساخته می‌شوند، یک راه عالی برای نشان دادن تقدیر و قدردانی هستند. در هر شرکتی در صورتی که کار کارمندان توسط مدیران دیده شود و از افراد سخت کوش تقدیر به عمل آید، در مرحله اول فردی که این هدیه را دریافت می‌کند با پشت کار بیشتری وظایف خود را انجام می‌دهد و کارمندان دیگر هم انگیزه پیدا می‌کنند، تا با سخت کار کردن بتوانند در جمع افرادی باشند که این جوایز را دریافت می‌کنند.

تندیس شیشه‌ای یک جایگزین مناسب

علی رغم دیدگاه اکثریت مردم، تندیس‌های کریستالی حاوی مقادیر زیادی سرب هستند. کریستال حاوی حداقل 24٪ سرب است. شیشه معمولی معمولا 3-4٪ سرب دارد. کریستال‌ها بسیار قوی‌تر از شیشه‌های معمولی هستند و در مقایسه با شیشه‌های معمولی دارای درخشندگی یکسان هستند. از این رو، جوایز کریستالی برتری‌های بیشتری نسبت به جوایز شیشه‌ای ساده دارند. رنگ‌های مختلفی برای جوایز کریستالی و شیشه‌ای در بازار موجود است. این رنگ‌ها با تغییر در محتوای سرب حاصل می‌شوند. شما می‌توانید محصولات چند منظوره کریستالی دریافت کنید مانند کریستال یشمی، که یک رنگ سایه روشن سبز در درون خود دارد. رنگ‌های دیگری نیز موجود هستند.

شکل‌ها و اندازه‌های تندیس‌های شیشه‌ای

تندیس‌های شیشه‌ای در طرح‌های خاصی عرضه می‌شوند. این طرح‌ها نشان دهنده دستاوردهای دریافت کنندگان این جوایز هستند. بسیاری اوقات آنها به اشکال گل‌های کاغذی و شیشه‌ای در حین سخنرانی‌ها عرضه می‌شوند. اما گاهی اوقات، جوایز شیشه‌ای رنگی کوچک برای تقدیر از دستاوردهای خلاق‌تر ترجیح داده می‌شوند.

هیچ قاعده کلی وجود ندارد که تعیین کند که کدام شکل بهترین تناسب را با یک مناسبت خاص دارد. به سادگی ایجاد حس مشترک به هنگام انتخاب بهترین طراحی برای گیرنده باید مدنظر باشد. تندیس شیشه‌ای حکاکی شده، گزینه‌ای عالی برای کارکنانی است که می‌خواهند نام خود را برای همیشه حفظ کنند. بسیاری از رویدادهای ورزشی، جوایز شیشه‌ای را عرضه می‌کنند که دارای شکلی مشابه با توپ مورد استفاده در آن ورزش هستند.

چگونه تندیس شیشه‌ای را سفارش دهید؟

برای سفارش انواع تندیس‌های شیشه‌ای و بج سینه به سادگی می‌توانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کرده تا بهترین و مناسب‌ترین نوع تندیس را به شما پیشنهاد دهند. این تندیس‌ها می‌توانند به طور کامل با توجه به مناسبت و رویدادی که افراد در آن مناسبت این هدیه را دریافت می‌کنند، سفارشی سازی شوند.

در زمان سفارش باید دقت کنید فایل‌هایی که شامل اطلاعات در مورد کسب و کار و یا فرد هدیه گیرده است، صحیح باشند و قبل از فرستادن آنها به ما حتما این موارد را بررسی کنید تا اشتباه و یا غلط چاپی نداشته باشند. همیشه سعی کنید در صورتی که تعدادی از این تندیس‌ها را تصمیم دارید سفارش دهید، در ابتدا یک نمونه دریافت کنید. نمونه اولیه به شما کمک می‌کند از نحوه صحیح درج اطلاعات با خبر شوید و در صورتی که هر قسمتی از آن اشکالی داشت، بتوانید آن را اصلاح کنید.

تندیس‌ها نقش مهمی در بسیاری از رویدادها دارند و رویداد و یا مناسبت را به یاد ماندنی خواهند کرد. با انتخاب صحیح جنس و طرح آن، افراد مدت زمان طولانی آن را نگه می‌دارند و هر زمان به آن نگاه کنند به یاد شرکت و کسب‌وکار شما خواهند افتاد. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما برای سفارش بهترین تندیس استفاده کنید.