تولید بج های سینه برای مناسبت‌های کسب و کار

Share on telegram
Share on linkedin

بج سینه از زمان‌های قدیم برای تزیین در بین مردم رواج داشته و در این روزها دوباره مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر در شرکت‌ها و سازمان‌ها از بج برای نشان دادن عضویت فرد در سازمان و ایجاد انگیزه کافی برای کارمندان در انجام کارها و تعهدات استفاده شده و در برخی از موارد به افراد اهدا می‌شود.

اهدای بج های سینه در رویدادهای شرکت

برخی از شرکت‌ها، این بج‌های سینه را در مناسبت‌ها و رویدادهای خاص به افرادی اهدا می‌کنند که در کار خود به موفقیت‌هایی دست پیدا کرده‌اند. این هدایا را می‌توان به افرادی داد که علاوه بر انجام فعالیت‌های سازمانی، کاری بیش از وظایف انجام داده‌اند. در هر شرکت و یا سازمانی قوانین استفاده از این بج‌های سینه متفاوت است و برخی از شرکت‌ها، استفاده از بج را لازم می‌دانند و کارمندان در زمان حضور در شرکت باید از آنها استفاده کنند.

زمانی که تصمیم به انتخاب این بج‌های سینه را برای کارمندان دارید، باید به مواردی توجه کنید تا محصول نهایی با هدف شما سازگار باشد. طرح‌های مختلف زیادی برای نشان سینه قابل اجرا است، شما باید طرحی را انتخاب کنید که با فعالیت‌های شرکت و یا سازمان شما هماهنگ باشد. اگر محصولی خاص تولید می‌کنید و یا خدماتی که شما ارائه می‌دهید دارای نمادی شناخته شده است، برای این که مردم در زمان دیدن بج، شرکت شما، فعالیت‌ها و یا خدمات شما را به یاد آورند، طرح خود را طوری انتخاب کنید که با خدمات و یا فعالیت‌های شما هماهنگ باشد.

انواع مختلف بج 

برای رسیدن به اهداف شرکت، انتخاب طرح و نوع مناسب بج سینه اهمیت بالای دارد. البته باید به این نکته توجه کرد که نوعی را انتخاب کنید که در راستای بودجه تعیین شده شرکت باشد. این بج‌های سینه را می‌توان از انواع مواد اولیه ساخت و قیمت تمام شده آنها بستگی مستقیم به مواد اولیه آنها دارد.

بج های سینه فلزی

بج‌های سینه فلزی از مواد اولیه برنج و یا استیل ساخته می‌شوند. می‌توان بر روی این بج‌های سینه با استفاده از لیزر عملیات حکاکی را انجام داد. این فلزها قابلیت تبدیل به انواع مختلف طرح‌ها را دارند و در صورتی که با استفاده از لیزر بر روی آنها حکاکی شود، طرح در پایان، از ظرافت بالایی برخوردار خواهد بود. این نوع از نشان سینه را می‌توان به صورت مات و یا براق سفارش داد. این نوع از بج‌های سینه ماهیتی رسمی دارند و اگر کارمندان و کارکنان شما در محیط کار از لباس رسمی کت و شلوار استفاده می‌کنند، این نوع از بج‌های سینه ظاهری جذاب خواهد داشت.

این نوع از نشان سینه علاوه بر زیبایی، از مقاومت بالایی هم برخوردار است و می‌توان از آن برای سال‌ها استفاده کرد. در صورتی که این بج‌های سینه در رویدادها و مراسم شرکتی به افراد اهدا شود تاثیر طولانی مدتی خواهند داشت. اگر آنها را به افرادی هدیه دهید که با کار بیشتر به موفقیت دست پیدا کرده‌اند، در سایر کارمندان نیز تاثیر خواهند گذاشت و دیگر افراد نیز برای به دست آوردن آن تلاش خواهند کرد.

بج های سینه چاپی و رنگی

اگر شرکت شما دارای لوگویی با رنگ‌های متنوع است و شما می‌خواهید بج سینه‌ای که در رویدادها ارائه می‌دهید با لوگوی شما هماهنگ باشد، استفاده از بج‌های سینه رنگی و چاپی مفید خواهد بود. با طیف گسترده رنگ که قابل اجرا بر روی بج است، شما تقریبا می‌توانید هر طرحی را بر روی آن چاپ کنید. البته محدودیت در فضای موجود در تصمیم‌گیری شما اثر خواهد گذاشت و شما مجبور هستید، طرحی را انتخاب کنید که علاوه بر واضح بودن، در یک فضای محدود نیز قابل اجرا باشد.

اکثر انواع بج‌های سینه قابلیت چاپ دارند و شما می‌توانید از طرح‌های مورد نظر خود بر روی آنها استفاده کنید. البته چاپ طرح مورد نظر شما بر روی انواع فلزی، نیازمند دقت بیشتر و در برخی از مواقع، مراحل بیشتری را هم برای چاپ نیاز خواهد داشت.

بج سینه پلاستیکی

این نوع از بج دارای قیمت پایین‌تری است و سرعت ساخت آن از بقیه مواد بالاتر خواهد بود. انواع طرح‌های مختلف را می‌توان با انواع پلاستیکی ساخت و محدودیت کمی در طرح و شکل در هنگام تولید خواهند داشت.