در مورد تندیس پلکسی بیشتر بدانید

Share on telegram
Share on linkedin

از تندیس برای نشان دادن توانایی‌ها و قابلیت‌های برتر یک فرد و یا گروه استفاده می‌شود. این تندیس‌ها را معمولا در مناسبت‌ها و رویدادها به افراد اهدا می‌کنند. تندیس به عنوان هدیه اهدا می‌شود و برای فرد یا گروهی که آن را دریافت می‌کند، جنبه یادگاری خواهد داشت. تندیس‌ها انواع گوناگونی دارند که یکی از آنها تندیس پلکسی است. در رویدادهای ورزشی، هنری و هر جایی که از توانایی‌های افراد تقدیر به عمل می‌آید، انواع تندیس را می‌توان مشاهده کرد.

تندیس‌ها از مواد اولیه مختلفی ساخته می‌شوند و هر کدام از مواد اولیه جلوه مخصوص به خود را دارند. تندیس‌های زیادی را می‌توان پیدا کرد که از دو یا چند ماده اولیه مختلف ساخته شده‌اند. می‌توان از مس، برنج، پلکسی و انواع مختلف مواد دیگر در ساخت تندیس استفاده کرد. برخی از تندیس‌ها از یک ماده اولیه ساخته می‌شوند. پلکسی یکی از مواد اولیه در ساخت تندیس است که مورد توجه زیادی قرار دارد. پلکسی جلوه خوبی دارد و می‌توان آن را به شکل‌ها و طرح‌های مختلف تولید کرد. این نوع تندیس انعطاف‌پذیری بالایی درساخت دارد و می‌توان در زمان کوتاهی آن را ساخت. تندیس پلکسی دارای وزن مناسب و قیمت مقرون به صرفه است.

انعطاف بالای تندیس پلکسی در سفارشی‌سازی

به خاطر داشتن انعطاف بالا، تندیس پلکسی را می‌توان در شکل‌های متنوع و مختلفی تولید کرد. محدودیت کمی در طرح خواهید داشت و می‌توانید طرح‌های مورد نظر خود را با کمترین تغییر به یک تندیس پلکسی تبدیل کنید. این تندیس‌ها مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند و می‌توان بدون نگرانی آنها را حمل و نقل کرد. این نوع از تندیس را می‌توان به راحتی سفارشی سازی کرد و حتی هر کدام را به یک شکل سفارش داد.

تندیس پلکسی قابلیت حکاکی لیزری را هم دارا است. نام فرد و یا گروهی که قرار است این تندیس به آن اهدا شود را می‌توان با استفاده از حکاکی لیزری بر روی آنها حک کرد. حتی می‌توان مناسبتی که فرد این تندیس را در آن هدیه می‌گیرد را ذکر کرد. در بخی از این تندیس‌ها، حتی محلی را برای شعار رویداد در نظر می‌گیرند و بر روی آن یک شعار و یا هدف رویداد را قرار می‌دهند. می‌توان گفت، در حکاکی لیزری محدودیتی در نوع فونت و یا طرح حکاکی وجود ندارد و هر طرحی که در نظر داشته باشید را می‌توانید بر روی آنها حکاکی کنید.

باید توجه داشته باشید که تندیسی را که تصمیم به ارائه در رویداد و یا مناسبت خاص دارید را سفارشی سازی کنید. این کار باعث خواهد شد رویداد در ذهن افراد بماند و تندیس شما از دیگر تندیس‌ها متمایز شود. تندیس باید به گونه‌ای باشد که افراد باید بتوانند بدون دیدن متنی که روی آن نوشته شده و فقط با دیدن آن، مناسبتی که این تندیس در آن ارائه شده، در ذهن افراد زنده شود و به راحتی بتوانند آن را به یاد آورند.

می‌توان بر روی تندیس پلکسی از طرح دست نوشته استفاده کنید. زمانی که یک مدیر و یا رئیس شرکت از فردی به صورت دست نویس تشکر می‌کند، تاثیر خوبی می‌تواند بر روی فرد داشته باشد. با این کار می‌توانید تاثیر این هدیه را دوچندان کنید و اگر این تندیس برای موفقیت کاری به شخصی اهدا شده باشد، هم خود آن فرد و دیگر کارکنان انگیزه بیشتری داشته باشند تا آن را در رویداد بعدی به دست آورند.

یکی از مواردی که در هنگام طراحی تندیس باید در نظر داشت، قرار دادن نام ولوگوی شرکت بر روی آن است. با دیدن نام شرکت، افراد به راحتی فعالیت‌های کسب‌وکار شما را به یاد خواهند آورد و از طرف دیگر افراد دیگری که این تندیس را می‌بینند نیز با شرکت شما آشنا خواهند شد و این کار می‌تواند در کسب‌وکار شما تاثیرات خوبی داشته باشد.