ساخت تندیس | تندیس پلکسی

  • سفارشی سازی در ساخت تندیس

مزیت اصلی ساخت تندیس جذاب و مناسب، سفارشی بودن آن است. در واقع هرچقدر که ساخت تندیس مدنظر شما به صورت اختصاصی طراحی شده باشد؛ زیبایی و خاص بودن بیشتری خواهد داشت. تندیس پلکسی این اجازه را به ما می‌دهد که حداکثر سفارشی سازی ممکن را در محصول مدنظر شما به‌کار ببریم. این ویژگی تندیس پلکسی باعث می‌شود ساخت تندیس در نهایت دقیقا همان چیزی باشد که در ذهن شما نقش بسته است.

وقتی می‌خواهید کسی را برای نشان دادن مهارت بالا و یا افتخار پاداش دهید، ساخت تندیس سفارشی یکی از آن راه‌ها است. تندیس  سفارشی می‌تواند برای هر محدوده بودجه متناسب باشد و به همان اندازه ساخته شود و با این حال، فناوری ساخت تندیس بهبود یافته است تا فرآیند ساخت تندیس را ارزان‌تر کند.

تندیس‌های شیشه‌ای، محبوبیت آنها زمانی است که شما نیاز به یک طراحی خلاقانه در کنار هزینه پایین دارید. شکل دادن به شیشه‌ای که بوسیله قالب ساخته شود آسان است. به هر شکلی که رویای آنرا دارید می‌توانید سفارش دهید تا ساخته شود. سطح دقت نیز شگفت انگیز است، شما می‌توانید به هر نوع شکل و طرحی که مایل باشید آنرا سفارشی سازی کنید. حتی می‌توانید از انواع شیشه‌های رنگی برای ساخت تندیس استفاده کنید و جلوه‌ای خاص به آن دهید. از رنگ‌های متناسب و مکمل استفاده شده در طرح لوگوی شرکت استفاده کنید تا در دید اول بیننده به یاد کسب‌وکار شما افتاده و باعث گسترش نام برند شما شود.

پایه، اگر به طور کلی و متناسب با طرح آن به تندیس اضافه شود، نشانه خلاقیت فرد است. اما می‌تواند از جنس دیگری باشد، پایه را می‌توان با توجه به طرح تندیس از همان جنس درست مثل هر قسمت عمده دیگر تندیس ساخت. دو گزینه اساسی وجود دارد اگر شما برای آن پایه می‌خواهید: با رنگ متضاد با ساخت تندیس و یا با رنگ متناسب تندیس. رنگ پایه باید با رنگ بقیه قسمت‌ها هماهنگی داشته باشد.

ساخت تندیس پلکسی

اگر تجربه دریافت تندیس پلکسی را داشته باشید؛ احتمالا احساس شعف و خشنودی تندیس پلکسی را همیشه به خاطر خواهید داشت. تندیس‌ پلکسی کاربردهای گوناگونی دارند؛ اما از جمله مهم‌ترین و پراستفاده‌ترین کاربرد تندیس پلکسی، ارائه به عنوان نشان افتخار، تقدیر، یادگاری و موارد مشابه است. همان‌طور که مدال و کاپ در مسابقات ورزشی به قهرمانان و برگزیده‌ها اهدا می‌شود؛ تندیس پلکسی نیز در رقابت‌ها و رویدادهای علمی، فرهنگی و هنری به افراد برگزیده اهدا می‌شود. تندیس‌ پلکسی از جنس و مواد اولیه گوناگونی تولید می‌شوند؛ اما امروزه ساخت تندیس پلکسی یکی از بهترین، سریع‌ترین و ساده‌ترین انتخاب‌ها است.

ما در مجموعه دیبا نگار برتر، تجربه‌ای طولانی در ساخت تندیس پلکسی با طرح‌ها و جنس‌های گوناگون داریم. ما می‌توانیم آنچه در ذهن شماست را با جزئیات کامل و دقت بالا، تولید کرده و ارائه کنیم. نمونه کارهای تندیس پلکسی ساخته شده توسط مجموعه دیبا نگار برتر، بیان‌گر کیفیت کار و زیبایی طراحی‌های اجرا شده است.

  برای اطلاع از قیمت ساخت تندیس کلیک کنید

انتخاب طرح برای تندیس پلکسی

به طور کلی طرحی را انتخاب کنید که تندیس پلکسی جذاب‌تر دیده شود، اما لازم نیست تندیس پلکسی از یک جنس گران قیمت باشد. درست مثل شکل تندیس پلکسی ، حکاکی تنها می‌تواند توسط خلاقیت شما محدود شود. حکاکی می‌تواند بطور کامل هر طراحی که شما انتخاب می‌کنید شامل شود. همه شکل‌ها، پرتره‌ها و طرح‌های پیچیده می‌توانند از طریق یک فرآیند ویژه تولید شیشه ساخته شوند.
نتیجه نهایی می‌تواند کاملا خیره کننده و با طرح‌های مناسب و ایده‌آل آماده شود. ساخت تندیس‌ شیشه‌ای به طور متوسط ​​کم هزینه‌تر از تندیس‌ پلکسی یا تندیس فلزی هستند که به همان شیوه سفارشی می‌شوند. حکاکی برای ساخت تندیس‌ شیشه‌ای آسان‌تر است، در حالی که تندیس‌های فلزی باید یک فرایند حکاکی انجام شود.
در عین حال، تندیس‌ پلکسی بهترین انتخاب برای زمانی است که شما به شکل دقیق و یا رنگ در تندیس پلکسی خود نیاز دارید. از یک عقاب شجاع تا یک آرم تجاری چند لایه، تندیس‌های فلزی پنجره کاملا جدیدی را به گزینه‌های شما باز می‌کنند. ماشین‌ها می‌توانند بسیاری از کارهای امروز را انجام دهند، بنابراین احساس نمی‌ کنید که شما می‌توانید پا را فراتر نهاده و تندیس‌ پلکسی با طرح‌های سفارشی خاص عرضه کنید. ایده‌هایی که شما می‌توانید در سفارش اعمال کنید تا بهترین و متفاوت‌ترین نوع آن را داشته باشید. بهترین ایده این است که با ما در مورد آنچه در گذشته انجام داده‌اید صحبت کنید تا ببیند آیا ما می‌توانیم ایده‌ای از آنچه که می‌توانید انجام دهید ارائه دهیم. و با چه قیمتی می‌توانید این کار را انجام دهید.
سپس می‌توانید محاسبه کنید که چه چیزی برای بودجه شما و رویدادی که در آن تندیس پلکسی اهدا می‌شود بهترین کار خواهد بود.

اهدای تندیس سفارشی

اهدای تندیس سفارشی اولین گام در نشان دادن فردی است که کارهای خود را به خوبی انجام داده و بقیه را تشویق می‌کند که از طریق کار سخت به همان رتبه و جایگاه برسند و این کار باعث خواهد شد بهره‌وری شرکت بالا رود.
در انتها باید به این نکته اشاره کرد که تنها استفاده از تندیس با قیمت بالا برای نشان دادن اهمیت آن کافی نیست. گاهی ساخت تندیس‌ با قیمت نه چندان بالا هم می‌توانند دارای جلوه و اثری ماندگار شوند البته با انتخاب جنس، طرح و رنگ مناسب برای ساخت تندیس.

کاربرد تندیس ها

تندیس هایی که صرفا برای ارائه پیامی از سازنده آن به تماشا گذارده می شود.
تندیس های فضای باز که عموما در میادین یا پارک ها نصب می شوند و بخشی از هویت شهری را می سازند.
تندیس هایی که برای تجلیل و تقدیر از افراد برگزیده به آن ها اهداء می گردد.

فراموش نکنید که ساخت تندیس‌ بخش مهمی از هویت یک جشنواره، رویداد، رقابت و… هستند. بنابراین می‌توانند اعتبار رویداد شما را افزایش داده و یا آن را دچار خدشه کنند. از این رو باید بتوانید انتخاب دقیق و درستی برای طرح مدنظر داشته باشید؛ و آن را توسط یک تیم مجرب و مطمئن بسازید.

زیبایی تندیس ساخته شده باعث می‌شود تا سال‌های سال در دکور و پیش چشمان دریافت کننده آن باقی بماند. در این زمینه همچنین توجه کنید که جنس تندیس پلکسی باید به‌گونه‌ای باشد؛ که در طول زمان کیفیت، زیبایی و جلای خود را از دست ندهد.
ما در مجموعه دیبانگار برتر آماده هستیم تا به همه سوالات شما در زمینه ساخت تندیس پاسخ دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید تا از مشاوره همکاران ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

قیمت ساخت تندیس و تندیس پلکسی

قیمت ساخت تندیس : بسته به نوع جنس ،ابعاد ضخامت ،نوع آبکاری و تعداد از حداقل 55000 تومان الی 750000 تومان متغیر است

  • مزیت تندیس پلکسی دیبانگار کیفیت عالی با نازلترین قیمت می باشد
  • قیمت ساخت تندیس‌ ، بر اساس نوع متریالی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به انتخاب مشتریان و طرح مد نظر آنها متفاوت است .
  • برای سفارش انواع تندیس با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای ساخت تندیس و تندیس پلکسی