سنجاق سینه مردانه برای مناسبت‌های مختلف

Share on telegram
Share on linkedin

کلاس‌های مختلف و فراوانی از نشان سینه در بازار وجود دارد، تعداد معدودی از آنها به صورت استاندارد در هر یک از دسته‌های زیر قرار می‌گیرند.

سنجاق سینه با نگین تک

بج سینه با نگین تکی، با قاب‌هایی برای قرار دادن سنگ‌های قیمتی، انتخابی مناسب برای به دست آوردن جلوه‌ای ویژه برای شما است. می‌توان به جای نگین از سنگ‌های الماس، مروارید و نگین‌های دیگر استفاده کرد، همچنین می‌توان به جای جواهرات قیمتی از سنگ‌های جعلی، کریستال استفاده کرد تا جلوه مطلوبی ایجاد شود.

این سنجاق‌های سینه ممکن است دارای دکمه‌هایی متنوع یا اصل، هماهنگ با پین جهت ایمن سازی آن با پارچه داشته باشند و در اندازه‌های مختلف موجود هستند. این سنجاق‌های سینه مد روز بوده و حتی در طرح‌های بی شماری نیز موجود هستند که غالبا یک سوغات عالی و گران قیمت از طلا و الماس هستند.

سنجاق سینه حلقوی

حلقه می‌تواند ساده‌تر باشد و دارای یک فلز ساده با الگوهای پیچیده بر روی آن باشد یا ممکن است با سنگ‌های قیمتی جذاب تزئین شده باشد. این قلاب‌های حلقه‌ای از قرن اول میلادی در ابتدا به عنوان بسته شدن بر روی لباس و سپس به منظور تزئین استفاده می‌شدند. از این سنجاق‌های سینه می‌توان بر روی انواع مختلف لباس و کت استفاده کرد و به خاطر حجم کوچک آنها در اکثر محیط‌ها قابل استفاده هستند. پین در این سنجاق‌ها به صورت قلاب بوده و در واقع در محل ریشه‌دار است و سنجاق به یک بخش کوچک وصل می‌شود.

سنجاق سینه دارای نگین درشت  

این مدل مانند پرتره است که تصویر یا چهره‌ای را نشان می‌دهد. تصاویر الهه‌های باستان و افراد معروف بر روی آنها قرار دارد. یک سنگ قیمتی که یک صورت سه بعدی بر روی آن نقش بسته و بر روی پایه فلزی قرار گرفته است و دارای مکانیزم پین ایمنی بوده که به قسمت پشتی بدنه وصل می‌شود. تصاویر روی شیشه یا سنگ حک شده‌اند. نقوش برجسته ممکن است با نقوش و نمادهای متنوع، تزئین شده با سنگ‌های کوچک و الماس حک شده باشند.

سنجاق سینه با پین بلند

اینها تقریبا شبیه به پین‌های حلقه‌ای هستند که دارای یک سنجاق نازک است که در لبه پایین تیز است و توسط لولا به بدنه سنجاق سینه وصل می‌شوند. بدنه با نقوش گل و سایر الگوهای تزئین شده با گل‌هایی مانند گل معرق، گلدوزی با شیشه، پر از رنگ‌های مختلف روشن تزئین شده است. این نوع مطمئنا مفید و محکم هستند و بسته به طرح‌ها و الگوهای مختلف، انواع مختلفی دارند.

سنجاق سینه می‌تواند تاثیر زیادی در افراد بگذارد، اکنون نیز در خدمت دنیای پر زرق و برق است. افراد از سنجاق سینه برای شیک بودن و زیبا شدن لباس استفاده می‌کنند تا با جدیدترین سبک‌ها و مد هماهنگ باشند. اما استفاده از سنجاق‌های سینه باعث می‌شود افراد با یکی از ساده‌ترین و مناسب‌ترین لوازم جانبی، از جمعیت متمایز شوند.

استفاده از سنجاق و نشان سینه جلوه‌ای جدید از هویت به همراه می‌آورد و نشان‌دهنده پیروی از مد و سبک‌های جدید در جامعه است. اضافه کردن قلاب و پین، تغییر رنگ قابل توجهی در لباس ایجاد می‌کند.

سنجاق‌ها و پین‌ها را نه تنها در هر مناسبت خاص مانند اجتماعات خانوادگی یا جلسات رسمی و غیره می‌توان پوشید، بلکه در حقیقت می‌توان از آنها در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد و جلوه‌ای زیبا و ظریف به پوشش خود داد. برخی از انواع آنها که دارای بندهای کوچک هستند، مانند نشان‌های حلقه‌ای که بر روی آستین‌های ژاکت نصب می‌شوند، ظاهری زیبا به لباس شما خواهند داد.