لوح تقدیر

  • ساخت لوح تقدیر (سپاس) و یاد بود!

یکی از خدمات ارائه شده توسط گروه تبلیغاتی دیبا نگار ،  طراحی لوح تقدیر می باشد که امروزه جایگاهی برجسته را در حوزه های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و تجاری به خود اختصاص داده است.

لوح هدیه ای است که به پاس انجام اقدامی خاص و با ارزش توسط افراد یا سازمان ها اعطا می شود. بج سینه و لوح تقدیر همیشه القا کننده حس رسیدن به کمال به ذینفع است.

معمولاً نمایندگی ها و موسسات به کارکنان و دیگر افراد قابل احترامِ خود، لوح های تقدیر هدیه می کنند تا از عملکردهای عالی آنها در زمینه ای ارزشمند قدردانی نمایند.

قطعاً در سراسر دنیا مردم اغلب تمایل به شناخت افرادی دارند که کار خود را به نحو احسن انجام میدهند. برای مثال کارمندی که در اداره اقدام به انجام کاری فوق العاده می کند، نیرو هایی که تلاش وافر می کنند، شخص یا شرکتی که نوآوری به عمل آورده است و یا … علاوه بر این لوح سپاس به عنوان یک سند رسمی توسط مقامات به نخبگان تعلق میگیرد.

  • در حقیقت لوح تقدیر نشان دهنده این است که چنین فردی فعالیت یا اقدامی را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانیده است.

موسسات و سازمان ها بهترین عملکرد های چندین شخص اعم از زن و مرد را بر اساس شایستگی های آن ها مورد بررسی قرار داده و در نهایت مراسمی را تدارک می بینند که طی آن لوح تقدیر هایی را به این اشخاص اعطا می کنند.

لوح سپاس همچنین گاهی در زمینه ای خاص به عنوان یک گواهی تعالی شناخته میشود و اغلب نشان دهنده کیفیت عملکرد حضور فرد در یک کلاس، تکلیف و یا مجموعه ای از دوره ها و برنامه ها است.

در اینجا نمونه اولیه یا چارچوب اصلی در اختیار شما قرار می گیرد. مدیر مدرسه از معلمان خود با لوح سپاس ، تقدیر کرده و یک کارفرما برای کارمندان خود به دلیل عملکرد شگفت انگیز و عالی آن ها یک لوح تقدیر تدارک دیده است.

سازمان ها و موسسات می توانند از قالب های رنگارنگ و قابل ویراش لوح تقدیر که در سایت ها قابل دانلود است استفاده نمایند. معمولا در ارائه قالب های لوح سپاس از رنگ و طرح های جذاب و متنوعی استفاده می شود.

لوح تقدیر اساساً به منطور ایجاد انگیزه به کار گرفته می شوند تا به عملکرد کلی یک فرد بهبود ببخشند. به بیان دیگر لوح سپاس جهت افزایش سطح اعتماد به نفس افراد و رسیدن به دستاورد های بیشتر و بهتر در مسیر موفقیت ارائه می شود.

لوح های تقدیر می تواند از لحاظ شکل، فرم یا تکنیک متفاوت باشد

– لوح تقدیر جعبه ای


متن به صورت یک پلاک از جنس فلز، مولتی استایل، چوب یا چرم درون جعبه ای با روکش جیر، چرم یا چوب قرار می گیرد.

– لوح تندیس


در کنار متن از یک طرح گرافیکی برای زیباتر شدن لوح و همچنین القای مفهومی خاص استفاده می شود.

– لوح کتابی(گالینکور)


در این مورد که بسیار در سازمان ها و مراکز آموزشی متداول است؛ متن بر روی کاغذ چاپ شده و درون یک جلد صحافی شده از جنس های گالینکور، جیر، چرم و … قرار داده می شود.