چگونه یک بج سینه را بر روی کت خود نصب کنید بخش یک

Share on telegram
Share on linkedin

هنگامی که حرف از لباس‌های مردانه به میان می‌آید، بهتر است دنیای قدیم مد لباس‌های مردانه و لوازم جانبی کت و شلوار، مانند بج سینه را مرور کنیم که با جلوه‌ای معاصر دوباره وارد عرصه مد شده‌اند.

قطعا یک روند منطقی بین بهبود و نوآوری در هنگام استفاده از کت و شلوار وجود دارد و هنگامی که به شیوه‌ای مناسب مورد استفاده قرار می‌گیرند، بج می‌تواند مرکز توجه تعاریف و تمجیدهای افراد دیگر باشد. این نکات مفید تمام راهنمایی‌ها و دستورالعمل‌هایی را که به هنگام انتخاب بج کلاسیک به آنها نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویدیو نمونه کار بج سینه

(برای مشاهده روی فیلم کلیک کنید)

  بج سینه چیست؟

قبل از این که به اهداف، طراحی و کاربرد انواع بج بپردازیم، ابتدا بیایید در مورد خود این سنجاق‌های سینه صحبت کنیم.

ما ابتدا با محل نصب این سنجاق‌های سینه شروع می‌کنیم که در لبه بیرونی یقه کت در هر طرف آن درست در زیر یقه قرار دارد و بر روی جیب مستقر بر روی سینه شما خودنمایی می‌کند.

یک بج یک پین کوچک است که بر روی لبه جلویی کت شما قرار می‌گیرد. سنجاق‌های سینه عمدتا تزئینی هستند و هدف خاصی ندارند، اما در برخی موارد می‌توانند وابستگی افراد به یک سازمان خاص را نشان دهند.

بج سینه‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند و می‌توانند به صورت‌های مختلف بر روی کت شما نصب شوند. قسمت پشتی یک سنجاق سینه، بخشی که از طریق آن به روی لباس شما نصب می‌شود می‌تواند به اندازه جلوی آنها مهم باشد. نه تنها به دلائل عملی، بلکه به این دلیل است که این سنجاق‌ها چگونه ​​در محل خود نصب می‌شوند و همچنین می‌تواند به عنوان روشی برای سفارشی سازی آنها و ایجاد یک جلوه منحصر به فرد باشد.

در اینجا چند نمونه از محبوب‌ترین لوازم جانبی کت‌ها آورده شده است:

بج سینه چسبنده

این رایج‌ترین لوازم جانبی مورد استفاده در مدهای معاصر برای لباس‌ها است و جلوه‌ای مشابه با یک انگشتر را ایجاد می‌کند که در بسیاری از موارد برای افراد گزینه‌ای مطلوب است. سنجاق‌های چسبنده دارای یک سوزن نازک همراه با یقه است که سوزن درون آن بالا و پایین می‌رود و اجازه می‌دهد تا پین در موارد لازم محکم‌تر شده و یا آزاد شود.

انواع پروانه‌ای

این اغلب در پین‌های کوچکتر استفاده می‌شود. پشت سنجاق دارای یک نقطه تیز است که به آن متصل می‌شود و وقتی بج پروانه‌ای فشرده می‌شود پین از درون کلاچ آزاد می‌شود.

قلاب مغناطیسی

به صورت خودکار این قلاب دارای دو آهنربای دیسکی کوچک در پشت پین و بج است تا پین را در محل مورد نظر نگه دارد. اگر چه این اغلب به عنوان موثرترین روش برای محافظت از پین محسوب نمی‌شود، اما مانع از ایجاد هر گونه حفره بر روی لباس شما خواهد شد.

پیچ و مهره

این به طور گسترده‌ای به عنوان پیوست‌های بج در موارد بالا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، اما یکی از ایمن‌ترین روش‌ها است. نقطه اتصال به صورت رشته‌ای بوده به طوری که پیچ مهره را محکم در محل خود نگه دارد.

انواع مختلف بج سینه

از پین‌های نوآورانه گرفته تا پین‌های مذهبی تا پین‌های فارغ التحصیلی و پین‌​​های ارتشی، هنگامی که حرف از انتخاب بج برای کت به میان می‌آید، مهم است که رنگ و سبک آن را در نظر بگیرید که متناسب با ترجیح شخصی شما باشد.

آیا در فروشگاه‌های لوازم کلاسیک و عتیقه فروشی‌ها به دنبال کالایی متفاوت هستید. شما می‌توانید انواع مختلف و هر آن چه که با هدف شما سازگار است، از انواع کلاسیک، قدیمی و عتیقه گرفته تا سبک‌ها و طرح‌های مد روز را به ما سفارش دهید. سفارشات شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت آماده خواهیم کرد.