استفاده کارمندان از بج سینه در محیط کار

Share on telegram
Share on linkedin

بج سینه نشانی کوچک است که می‌توان آن را بر روی یقه و یا آستین کت یا لباس نصب کرد. این بج‌های سینه به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوان آنها را به طور موقت بر روی لباس نصب کرد.

آنها با استفاده از سنجاق یا سوزن مخصوص قابل نصب هستند و معمولا از پشت سفت می‌شوند و این گیره‌ها در ظاهر آن تاثیرگذار نیستند.

نشان سینه اندازه کوچکی دارد، اما بر روی آن فضای کافی برای قرار دادن عکس، نام برند و یا لوگوی شرکت وجود دارد.

بج‌های سینه را می‌توان برای استفاده کارمندان در نظر گرفت. با قرار دادن این بج‌های سینه بر روی لباس و یا کت کارمندان در شرکت‌ها، نمایشگاه‌ها و یا رویدادها، کارمندان از بازدید کنندگان و مشتریان متمایز می‌شوند.

در صورت استفاده از طرح‌های زیبا و داشتن اندازه مناسب، کارمندان تمایل بیشتری برای استفاده از آنها خواهند داشت.

بج‌های سینه از سال‌ها قبل مورد استفاده قرار می‌گیرند و در رویدادهای مختلف از آنها استفاده می‌شوند.

حتی می‌توان برای کارمندان در بخش‌های مختلف از طرح‌های متفاوتی استفاده کرد. با این کار کارمندان هر بخش مشخص می‌شوند و در صورتی که آنها با مشتری در ارتباط باشند، مشتریان راحت‌تر خواهند توانست کارمندان را تشخیص دهند.

فواید استفاده کارمندان از بج های سینه

حتی می‌توان از بج برای قدردانی کارمندان استفاده کرد. در صورتی که بج سینه‌ای با طرح خاص را برای کارمندانی در نظر بگیرید که از عهده کارهای خود به خوبی برآمده باشند، کارمندان تلاش بیشتری خواهند کرد تا بتوانند این نشان را دریافت کنند.

با هدیه دادن آنها به کارمندان موفق، کارمندان می‌دانند که تلاش آنها بدون دیده شدن نیست. هر کارمند درک خواهد کرد که تلاشی که برای پیشبرد کار شرکت انجام می‌دهد، شرکت قدر آن را می‌داند.

زمانی که کارمندان در مراسم و یا رویدادی شرکت می‌کنند و از بج استفاده کنند، علاوه بر یکپارچگی کارمندان در محل مراسم، باعث تبلیغ شرکت هم خواهد شد.

افراد بج های سینه شرکت شما را خواهند دید و درباره خدمات و یا محصولات شرکت شما کنجکاو خواهند شد.

این کار باعث شناسایی بیشتر برند می‌شود و در آینده بر موفقیت برند تاثیر خواهد گذاشت. در صورتی که کارمندان رفتار خوبی داشته باشند و یا محصولات و یا خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد، از کیفیت بالایی برخوردار باشد، افراد بیشتری تمایل به استفاده از خدمات و یا تهیه محصولات شما خواهند داشت.

همیشه این بج‌های سینه را از جنس مرغوب تهیه کنید. مواد اولیه مرغوب دوام بالای خواهند داشت و تغییر رنگ نمی‌دهند.

هر قدر این بج‌های سینه بتوانند جلوه زیبای خود را حفظ کنند، بیشتر به تبلیغ برند و شرکت کمک می‌کنند. البته طرح جذاب نیز در جلب توجه افراد تاثیر زیادی دارد.

از طرح‌های شلوغ اجتناب کنید و طرحی را انتخاب کنید که در کمال سادگی بتواند پیام روشنی برای افرادی که آن را می‎بینند داشته باشد و بتواند افراد را به برند شما جذب کند.

یک دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید، گیره نگهدارنده بج است. از گیره‌ای استفاده کنید که تاثیری در ظاهر آن نداشته باشد و در پشت بج پنهان شود.

گیره باید به اندازه کافی نازک باشد که زمانی که کارمندان از آن استفاده می‌کنند و بر روی لباس و یا کت خود آن را نصب می‌کنند، باعث خرابی پارچه لباس نشود.

هر قدر از گیره‌های ظریف‌تری در طرحی استفاده کنید، کارمندان تمایل بیشتری خواهند داشت تا از آن استفاده کنند.

شما می‌توانید انواع بج را از دیبا نگار برتر تهیه کنید. این بج‌های سینه از مواد اولیه مرغوب ساخته می‌شوند و می‌توانید انواع طرح‌های مختلف را برای آن سفارش دهید.

ما نشان‌های سینه را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهیم تا بتوانید برای کارمندان خود آنها را تهیه کنید.