قرار دادن اطلاعات مفید بر روی بج های سینه

Share on telegram
Share on linkedin

بج سینه اندازه‌ای کوچک دارد که با استفاده از طرح‌های زیبایی ساخته می‌شود. این بج‌های سینه را کارمندان شرکت می‌توانند بر روی لباس یا کت خود نصب کنند و از افراد دیگر متمایز شوند. یکی از کاربردهای این بج‌ها، استفاده از آن در نمایشگاه‌ها و یا مراسم مختلف است. این کار باعث شناخته شدن بیشتر برند می‌شود و افراد مختلف می‌توانند از طریق آن با برند شما آشنا شوند. این بج‌ها به خاطر این که بر روی کت و یا لباس کارمندان نصب می‌شوند، توجه زیادی به آنها می‌شود و باید اطلاعات مفیدی را بر روی آنها قرار دهید.

بج معمولا از فلزهای مختلف ساخته می‌شود و این کار با استفاده از ریخته‌گری انجام می‌شود. طرح مورد نظر قالب‌گیری شده و فلز درون قالب ریخته می‌شود. هر طرحی قابل اجرا است و می‌توان از طرحی استفاده کرد که با لوگوی شرکت هماهنگ باشد. هر قدر این بج ها با لوگو، نام برند و یا زمینه فعالیت شرکت ارتباط بیشتری داشته باشد، بهتر می‌تواند برای شرکت تبلیغ کرده و افراد مختلف را به برند جذب کند.

اطلاعات مناسب را بر روی بج قرار دهید

می‌توانید اطلاعات مختلفی را بر روی این بج‌های سینه قرار داد. باید توجه داشته باشید که از قرار دادن اطلاعات زیاد پرهیز کنید. این کار باعث شلوغ شدن بج می‌شود و تاثیر آن بر روی افراد کاهش پیدا می‌کند. در صورتی که طرح نشان متناسب با لوگوی برند شما باشد، می‌توانید از تصاویر دیگری بر روی آن استفاده کنید. البته قرار دادن نام برند نیز می‌تواند مفید باشد، به شرطی که از حروف و نوشته‌های دیگری بر روی نشان استفاده نکرده باشید.

اگر در مراسم خاصی می‌خواهید از بج استفاده کنید، می‌توانید لوگو و یا نام مراسم و یا رویداد را بر روی آن قرار دهید. همیشه باید دقت کنید که بج های سینه برای شرکت شما ساخته می‌شود و باید نشانی از نام برند و یا لوگوی شرکت را در خود داشته باشد. از فونتی استفاده کنید که خواندن آن آسان باشد. برخی از فونت‌ها به گونه‌ای هستند که فقط در صورت نزدیک شدن به آن قابل خواندن هستند که برای قرار گرفتن بر روی نشان سینه مناسب نیستند.

در صورتی که تصمیم دارید عکسی بر روی آن چاپ کنید، عکسی را انتخاب کنید که از رنگ‌های زیادی در آن استفاده نشده باشد. طرح انتخابی شما باید تا جای ممکن ساده باشد و بتواند هدف شما را بازگو کند. عکس‌ها و طرح‌هایی که استفاده می‌کنید باید با زمینه فعالیت شما هماهنگ باشد و بیننده به راحتی بتواند شرکت شما را تشخیص دهد. در برخی از مواقع می‌توان نام رویداد را بر روی آنها قرار داد. با قرار دادن نام رویداد بر روی بج سینه مورد استفاده شرکت شما، شرکت نیاز خواهد داشت تا برای شرکت در هر رویدادی از نشان متفاوتی استفاده کند.

یکی از مواردی که در هنگام سفارش نشان باید توجه کرد، سنجاق و یا گیره آن است. از گیره‌ای استفاده کنید که به راحتی بتوان آن را بر روی لباس و یا کت نصب کرد و به راحتی و با کمترین زحمت آن را باز کرد. استفاده از گیره‌های باکیفیت باعث می‌شود تا کارمندان تمایل بیشتری به استفاده از آنها داشته باشند. این گیره‌ها باید به گونه‌ای باشند که آسیبی به لباس و یا کت وارد نکنند. استفاده از جنس‌های مرغوب باعث می‌شود حتی در صورتی که از آنها در هر روز استفاده شود، دوام بالایی داشته باشند و شما مجبور به تهیه مجدد آنها نباشید.

می‌توانید از شرکت دیبا نگار برتر انواع مختلف بج را تهیه کنید و برای مراسم و یا رویدادهای مختلفی که شرکت شما در آنها حضور دارد، استفاده کنید. انواع طرح‌های مختلف را می‌توانید برای این نشان‌های سینه در نظر بگیرید، ما آن را با قیمتی مناسب ارائه خواهیم داد.